Servicegrossistene AS

Servicegrossistene AS er en landsdekkende fullsortimentsgrossist som består av 21 selvstendige grossister hvor Eurosupply AS er en av disse. Servicegrossistenes medlemmer er selvstendige virksomheter som samarbeider på ulike områder for å gi deg effektive rutiner, stabil distribusjon og gode betingelser.

sg_logo

SG Maritime – All you need 24/7

EuroSupply AS er en del av nettverket SG Maritim som sikrer effektiv og stabil distribusjon langs hele norskekysten. SG Maritim ble etablert i 1999, og består av norske skipshandlere, alle med lang erfaring og tradisjoner innenfor skipshandler bransjen.

SGMAR
Euro Supply | Kontakt
15263
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15263,,qode-title-hidden,side_menu_slide_with_content,width_370,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

VÅRE TEAM

salg proviant

Kåre Fossdal
Salgssjef

T  55 39 46 65
M 99 50 63 48
Kare.Fossdal@eurosupply.no

Morten Hatland
Skipshandel

T  55 39 46 63
M 95 46 80 01
Morten.Hatland@eurosupply.no

Einar Sjurseth
Skipshandel

T  55 39 46 67
M 41 45 19 83
Einar.Sjurseth@eurosupply.no

Thomas Lund
Skipshandel

T  55 39 56 96
M 92 69 79 55
Thomas.Lund@eurosupply.no

Bjarte Hagen
Skipshandel

T  55 39 46 69
M 93 41 69 32
Bjarte.Hagen@eurosupply.no



salg dekk & maskin

Kjell Erik Ødemark
Salg teknisk

T  55 39 46 80
M 41 60 12 00
Kjell.Odemark@eurosupply.no

Pål Selliken
Salg teknisk

T  55 39 46 66
M 99 50 63 47
Pal.Selliken@eurosupply.no

Geir Karlsen
Salg teknisk

T  55 39 47 67

Geir.Karlsen@eurosupply.no

Trond Bareksten
Lager

T  55 39 46 77
M 95 04 37 20
Trond.Bareksten@eurosupply.no





SALG EKSPORT

Ole Drivdal
Salg eksport

T  55 39 46 84
M 99 09 52 40
Ole.Drivdal@eurosupply.no

Torill Johannessen
Salg eksport

T  55 39 46 64
M 99 45 05 32
Torill.Johannessen@eurosupply.no


ADMINISTRASJON

Petter Bartz-Johannessen
Daglig leder

T  55 25 40 11
M 91 53 82 22
pbj@eurosupply.no

Finn Heimdal
Snr. Konsulent

T  55 39 46 88
M 91 30 08 92
Finn.Heimdal@eurosupply.no

Stig Andreassen
Økonomisjef

T  55 39 46 75
M 41 45 19 82
Stig.Andreassen@eurosupply.no

Vibecke Tolleshaug
Økonomi

T  55 39 46 62

vibecke.tolleshaug@eurosupply.no

Kjellaug Kleven
Økonomi

T  55 39 46 60

Kjellaug.Kleven@eurosupply.no

Anne Dalland
Tollbehandling

T  55 39 56 95

Anne.Dalland@eurosupply.no

Rosemary Arancibia
Administrasjon

T 55 39 46 60

Sentralbord@eurosupply.no

Vegard Ekerhovd
HMS & QA

T  55 39 46 79
M 92 68 22 25
Vegard.Ekerhovd@eurosupply.no

INNKJØP

John Torry Eide
Innkjøpssjef

T  55 39 46 73
M 40 06 16 74
John.Torry.Eide@eurosupply.no

Hans Gundersen
Innkjøp

T  55 39 46 83
M 91 38 05 89
Hans.Gundersen@eurosupply.no

Kjetil Bøe
Innkjøp

T  55 39 46 89
M 99 30 91 40
Kjetil.Boe@eurosupply.no


LOGISTIKK

Alv Norvald Nymark
Logistikksjef

T  55 39 46 68
M 99 50 63 46
Alv.Nymark@eurosupply.no

Øystein Larsen
Lagersjef

T  55 39 46 72
M 40 41 63 44
Oystein.Larsen@eurosupply.no

Ysabelo Mejia
Varemottak

T  55 39 46 90
M 41 81 20 73
varemottak@eurosupply.no

Ove Kleppestø
Transportsjef

T  55 39 46 82
M 92 02 50 64
Ove.Kleppesto@eurosupply.no

HAUGESUND

Øystein Jøsang
Teknisk salg

T  52 84 64 80
M 94 01 93 32
Oystein.Josang@eurosupply.no

Jorun Saltveit
Skipshandel

T  52 84 64 80
M
Jorunn.Saltveit@eurosupply.no#

Ståle Ullensvang
Skipshandel

T  52 84 64 85
M
Stale.Ullensvang@eurosupply.no

Egil Elleflådt
Lager og transport

T  91 74 72 48
M 97 76 56 95
egil.elleflaadt@eurosupply.no

Egil Gaupås
Teknisk

T  52 84 64 80
M
47 87 58 78
egil.gaupaas@eurosupply.no

Gunbjørg Haugstulen
Driftsleder

T  52 84 64 84
M
 98 90 63 55
g.nygaard@eurosupply.no



GUNDERSEN & MOLDESTAD

Tor Dyngeland
Salgssjef

T  55 25 40 15
90 51 39 55
tor@eurosupply.no

Fredrik Staus-Dahl
Teknisk salg

T  55 25 40 16
94 11 10 00
fredrik@eurosupply.no

Anne Berit Lønning
Ordrebehandling

T  55 25 40 14

anne.berit@eurosupply.no#

Frode Marthinussen
Lager og logistikk

T  55 25 40 13

frode@eurosupply.no#


Bergen

Litleåsvegen 77,
Postboks 74 Nyborg
5879 Bergen
T +47 55 39 46 60
F +47 55 39 46 61
post@eurosupply.no

Haugesund

Bøvågvegen 26
4262 Avaldsnes
Haugesund
T +47 52 84 64 84
F
sjur.lothe@eurosupply.no

Gi oss en lyd

Navn *
E-post *
Mobil *
Firma
Emne
Forespørsel