Creative Cover Letters Templates Oecd Internship Application Essay The Alchemist Essay Help Word Limit Tok Essay 2014 Nba Document Review Paralegal Resume

Servicegrossistene AS

Servicegrossistene AS er en landsdekkende fullsortimentsgrossist som består av 21 selvstendige grossister hvor Eurosupply AS er en av disse. Servicegrossistenes medlemmer er selvstendige virksomheter som samarbeider på ulike områder for å gi deg effektive rutiner, stabil distribusjon og gode betingelser.

sg_logo

SG Maritime – All you need 24/7

EuroSupply AS er en del av nettverket SG Maritim som sikrer effektiv og stabil distribusjon langs hele norskekysten. SG Maritim ble etablert i 1999, og består av norske skipshandlere, alle med lang erfaring og tradisjoner innenfor skipshandler bransjen.

SGMAR
Euro Supply | Kontakt
15263
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15263,,qode-title-hidden,side_menu_slide_with_content,width_370,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Our Team

SALES PROVISIONS

Ole Drivdal
Marketing Manager

T +47 55 39 46 84
M +47 99 09 52 40
Ole.Drivdal@eurosupply.no

Einar Sjurseth
Shipchandler

T +47 55 39 46 67
M +47 41 45 19 83
Einar.Sjurseth@eurosupply.no

Bjarte Hagen
Shipchandler

T +47 55 39 46 69
M +47 93 41 69 32
Bjarte.Hagen@eurosupply.no

Morten Hatland
Sales offshore

T +47 55 39 46 63
M +47 95 46 80 01
Morten.Hatland@eurosupply.no

Thomas Lund
Shipchandler

T +47 55 39 56 96
M +47 92 69 79 55
Thomas.Lund@eurosupply.no

Kåre Fossdal
Sales consultant

T +47 55 39 46 65
M +47 99 50 63 48
Kare.Fossdal@eurosupply.no

Vilhelm Nymark
Sale

T +47 55 39 46 64
M +47 46 42 79 04
Vilhelm.nymark@eurosupply.no


SALES DECK & ENGINE

Kjell Erik Ødemark
Technical sales

T +47 55 39 46 80
M +47 41 60 12 00
Kjell.Odemark@eurosupply.no

Pål Selliken
Technical sales

T +47 55 39 46 66
M +47 99 50 63 47
Pal.Selliken@eurosupply.no

Geir Karlsen
Technical sales

T +47 55 39 46 70
M +47 94 01 19 89
Geir.Karlsen@eurosupply.no

Trond Bareksten
Warehouse

T +47 55 39 46 77
M +47 95 04 37 20
Trond.Bareksten@eurosupply.no

Fredrik Straus-Dahl
Sales

T +47 55 25 40 16
M +47 94 11 10 00
fredrik@eurosupply.no

Anne Berit Lønning
Sales and support

T +47 55 25 40 14
M
anne.berit@eurosupply.no

Svein Sagstad
Technical sales

T +47 55 25 40 15
M +47 970 81 414
svein.sagstad@eurosupply.no





SALES EXPORT

Torill Johannessen
Sales export

T +47 55 3946 64
M +47
Torill.Johannessen@eurosupply.no

Gjermund Espeland
Sales export

T +47 55 39 46 96
M +47 91 79 75 39
Gjermund.Espeland@eurosupply.no



ADMINISTRATION

Petter Bartz-Johannessen
CEO

T +47 55 25 40 11
M +47 91 53 82 22
pbj@eurosupply.no

Finn Heimdal
Chairman of the Board

T +47 55 39 46 88
M +47 91 30 08 92
Finn.Heimdal@eurosupply.no

Stig Andreassen
CFO

T +47 55 39 46 75
M +47 41 45 19 82
Stig.Andreassen@eurosupply.no

Vegard Ekerhovd
HSE & QA

T +47 55 39 46 79
M +47 92 68 22 25
Vegard.Ekerhovd@eurosupply.no

Kjellaug Kleven
Economy

T +47 55 39 46 60

Kjellaug.Kleven@eurosupply.no

Vibecke Tolleshaug
Economy

T +47 55 39 46 62

vibecke.tolleshaug@eurosupply.no

Torill Johannessen
Custom clearance

T +47 55 39 46 95

torill.johannessen@eurosupply.no

PURCHASING

John Torry Eide
Purchasing manager

T +47 55 39 46 73
M +47 40 06 16 74
John.Torry.Eide@eurosupply.no

Kjetil Bøe
Purchasing

T +47 55 39 46 83
M +47 99 30 91 40
Kjetil.Boe@eurosupply.no

Erlend Kjesaeth
IT and Purchasing

T +47 55 39 46 60
M +47 954 00 005
Erlend.Kjesaeth@eurosupply.no

LOGISTICS

Alv Norvald Nymark
Logistics Manager

T +47 55 39 46 68
M +47 99 50 63 46
Alv.Nymark@eurosupply.no

Øystein Larsen
Warehouse manager

T +47 55 39 46 72
M +47 40 41 63 44
Oystein.Larsen@eurosupply.no

Ove Kleppestø
Transport manager

T +47 55 39 46 82
M +47 92 02 50 64
Ove.Kleppesto@eurosupply.no

Ysabelo Mejia
Goods-receipt

T +47 55 39 46 90
M +47 41 81 20 73
varemottak@eurosupply.no

HAUGESUND BRANCH

Ståle Ullensvang
Shipchandler

T +47 52 84 64 85
M
Stale.Ullensvang@eurosupply.no

Jorun Saltveit
Shipchandler

T +47 52 84 64 80
M
Jorunn.Saltveit@eurosupply.no#

Øystein Jøsang
Technical sales

T +47 52 84 64 85
M +47 94 01 93 32
Oystein.Josang@eurosupply.no

Egil Elleflådt
Warehouse/Transport

T +47 91 74 72 48
M +47 97 76 56 95
egil.ellefladt@eurosupply.no

Rolf Storesund
Shipchandler

T +47 52 84 64 84
M +
 rolf.storesund@eurosupply.no

Egil Gaupås
Competent person lifting equipment

T +47 52 84 64 85
M +47 47 87 58 78
egil.gaupaas@eurosupply.no


Bergen

Visiting address: Litleåsvegen 77, N-5132 Nyborg
Mail address: Postbox 74 Nyborg, N-5879 Bergen
T +47 55 39 46 60
post@eurosupply.no

Haugesund

Bøvågen 26, 4262 Avaldsnes
Haugesund
T +47 52 84 64 84
post.haugesund@eurosupply.no

Drop us a line

Navn *
E-post *
Mobil *
Firma
Emne
Forespørsel