Creative Cover Letters Templates Oecd Internship Application Essay The Alchemist Essay Help Word Limit Tok Essay 2014 Nba Document Review Paralegal Resume

Servicegrossistene AS

Servicegrossistene AS er en landsdekkende fullsortimentsgrossist som består av 21 selvstendige grossister hvor Eurosupply AS er en av disse. Servicegrossistenes medlemmer er selvstendige virksomheter som samarbeider på ulike områder for å gi deg effektive rutiner, stabil distribusjon og gode betingelser.

sg_logo

SG Maritime – All you need 24/7

EuroSupply AS er en del av nettverket SG Maritim som sikrer effektiv og stabil distribusjon langs hele norskekysten. SG Maritim ble etablert i 1999, og består av norske skipshandlere, alle med lang erfaring og tradisjoner innenfor skipshandler bransjen.

SGMAR
Euro Supply | Kontakt
15263
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15263,,qode-title-hidden,side_menu_slide_with_content,width_370,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

VÅRE TEAM

salg proviant

Ole Drivdal
Markedssjef

T  55 39 46 84
M 99 09 52 40
Ole.Drivdal@eurosupply.no

Einar Sjurseth
Skipshandel

T  55 39 46 67
M 41 45 19 83
Einar.Sjurseth@eurosupply.no

Bjarte Hagen
Skipshandel

T  55 39 46 69
M 93 41 69 32
Bjarte.Hagen@eurosupply.no

Morten Hatland
Skipshandel

T  55 39 46 63
M 95 46 80 01
Morten.Hatland@eurosupply.no

Thomas Lund
Skipshandel

T  55 39 56 96
M 92 69 79 55
Thomas.Lund@eurosupply.no

Kåre Fossdal
Seniorkonsulent

T  55 39 46 65
M 99 50 63 48
Kare.Fossdal@eurosupply.no

Vilhelm Nymark
Salg

T  55 39 46 64
M 46 42 79 04‬
Vilhelm.Nymark@eurosupply.no

salg dekk & maskin og industri

Kjell Erik Ødemark
Salg teknisk

T  55 39 46 80
M 41 60 12 00
Kjell.Odemark@eurosupply.no

Pål Selliken
Salg teknisk

T  55 39 46 66
M 99 50 63 47
Pal.Selliken@eurosupply.no

Geir Karlsen
Salg teknisk

T  55 39 46 70
M 94 01 19 89

Geir.Karlsen@eurosupply.no

Trond Bareksten
Lager

T  55 39 46 77
M 95 04 37 20
Trond.Bareksten@eurosupply.no

Fredrik Staus-Dahl
Teknisk salg

T  55 25 40 16
94 11 10 00
fredrik@eurosupply.no

Anne Berit Lønning
Ordrebehandling

T  55 25 40 14

anne.berit@eurosupply.no#

Svein Sagstad
Teknisk salg

T 55 25 40 15
M 970 81 414
svein.sagstad@eurosupply.no


SALG EKSPORT

Gjermund Espeland
Salg eksport

T  55 39 46 60
M 91 79 75 39
Gjermund.espeland@eurosupply.no

ADMINISTRASJON

Petter Bartz-Johannessen
Daglig leder

T  55 25 40 11
M 91 53 82 22
pbj@eurosupply.no

Finn Heimdal
Snr. Konsulent

T  55 39 46 88
M 91 30 08 92
Finn.Heimdal@eurosupply.no

Stig Andreassen
Økonomisjef

T  55 39 46 75
M 41 45 19 82
Stig.Andreassen@eurosupply.no

Vibecke Tolleshaug
Økonomi

T  55 39 46 62

vibecke.tolleshaug@eurosupply.no

Kjellaug Kleven
Økonomi

T  55 39 46 60

Kjellaug.Kleven@eurosupply.no

Torill Johannessen
Fortolling

T  55 39 46 95

Torill.johannessen@eurosupply.no

Vegard Ekerhovd
HMS & QA

T  55 39 46 79
M 92 68 22 25
Vegard.Ekerhovd@eurosupply.no

INNKJØP

John Torry Eide
Innkjøpssjef

T  55 39 46 73
M 40 06 16 74
John.Torry.Eide@eurosupply.no

Kjetil Bøe
Innkjøp

T  55 39 46 83
M 99 30 91 40
Kjetil.Boe@eurosupply.no

Erlend Kjesæth
Innkjøp /IT

T  55 39 46 60
M 954 00 005
Erlend.Kjesaeth@eurosupply.no

LOGISTIKK

Alv Norvald Nymark
Logistikksjef

T  55 39 46 68
M 99 50 63 46
Alv.Nymark@eurosupply.no

Øystein Larsen
Lagersjef

T  55 39 46 72
M 40 41 63 44
Oystein.Larsen@eurosupply.no

Ysabelo Mejia
Varemottak

T  55 39 46 90
M 41 81 20 73
varemottak@eurosupply.no

Ove Kleppestø
Transportsjef

T  55 39 46 82
M 92 02 50 64
Ove.Kleppesto@eurosupply.no

HAUGESUND

Ståle Ullensvang
Skipshandel

T  52 84 64 85
M
Stale.Ullensvang@eurosupply.no

Jorun Saltveit
Skipshandel

T  52 84 64 80
M
Jorunn.Saltveit@eurosupply.no#

Egil Elleflådt
Lager og transport

T  91 74 72 48
M 97 76 56 95
egil.elleflaadt@eurosupply.no

Øystein Jøsang
Teknisk salg

T  52 84 64 80
M 94 01 93 32
Oystein.Josang@eurosupply.no

Egil Gaupås
Sakkyndig person løfteutstyr

T  52 84 64 80
M
47 87 58 78
egil.gaupaas@eurosupply.no

Rolf Storesund
Skipshandel

T  52 84 64 84
M
Rolf.storesund@eurosupply.no


Bergen

Besøksadresse: Litleåsvegen 77, 5132 Nyborg
Postadresse: Postboks 74 Nyborg, 5879 Bergen
T +47 55 39 46 60
F +47 55 39 46 61
post@eurosupply.no

Haugesund

Bøvågen 26
4262 Avaldsnes
Haugesund
T +47 52 84 64 84
F
sjur.lothe@eurosupply.no

Gi oss en lyd

Navn *
E-post *
Mobil *
Firma
Emne
Forespørsel