Creative Cover Letters Templates Oecd Internship Application Essay The Alchemist Essay Help Word Limit Tok Essay 2014 Nba Document Review Paralegal Resume

Servicegrossistene AS

Servicegrossistene AS er en landsdekkende fullsortimentsgrossist som består av 21 selvstendige grossister hvor Eurosupply AS er en av disse. Servicegrossistenes medlemmer er selvstendige virksomheter som samarbeider på ulike områder for å gi deg effektive rutiner, stabil distribusjon og gode betingelser.

sg_logo

SG Maritime – All you need 24/7

EuroSupply AS er en del av nettverket SG Maritim som sikrer effektiv og stabil distribusjon langs hele norskekysten. SG Maritim ble etablert i 1999, og består av norske skipshandlere, alle med lang erfaring og tradisjoner innenfor skipshandler bransjen.

SGMAR
Eurosupply AS | Kontakt
15263
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15263,,qode-title-hidden,side_menu_slide_with_content,width_370,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Vårt Team

PROVIANT

Ole Drivdal
Salgssjef

T +47 55 39 46 84
M +47 99 09 52 40
Ole.Drivdal@eurosupply.no

Einar Sjurseth
Skipshandler

T +47 55 39 46 67
M +47 41 45 19 83
Einar.Sjurseth@eurosupply.no

Bjarte Hagen
Skipshandler

T +47 55 39 46 69
M +47 93 41 69 32
Bjarte.Hagen@eurosupply.no

Morten Hatland
Skipshandler

T +47 55 39 46 63
M +47 95 46 80 01
Morten.Hatland@eurosupply.no

Kim Bjerregaard
Skipshandler

T +47 55 39 56 96
M +47 98 43 43 67
Kim@eurosupply.no

Vilhelm Nymark
Skipshandler

T +47 55 39 46 64
M +47 46 42 79 04
Vilhelm.nymark@eurosupply.no

Kåre Fossdal
Skipshandler

T +47 55 39 46 65
M +47 99 50 63 48
Kare.Fossdal@eurosupply.no

DEKK OG MASKIN

Kjell Erik Ødemark
Teknisk salg

T +47 55 39 46 80
M +47 41 60 12 00
Kjell.Odemark@eurosupply.no

Pål Selliken
Teknisk salg

T +47 55 39 46 66
M +47 99 50 63 47
Pal.Selliken@eurosupply.no

Geir Karlsen
Teknisk salg

T +47 55 39 46 70
M +47 94 01 19 89
Geir.Karlsen@eurosupply.no

Trond Bareksten
Teknisk lager

T +47 55 39 46 77
M +47 95 04 37 20
Trond.Bareksten@eurosupply.no

Fredrik Straus-Dahl
Teknisk salg

T +47 55 25 40 16
M +47 94 11 10 00
fredrik@eurosupply.no

Anne Berit Lønning
Teknisk salg

T +47 55 25 40 14
M
anne.berit@eurosupply.no

Svein Sagstad
Teknisk salg

T +47 55 25 40 15
M +47 970 81 414
svein.sagstad@eurosupply.no





ADMINISTRASJON

Petter Bartz-Johannessen
CEO

T +47 55 25 40 11
M +47 91 53 82 22
pbj@eurosupply.no

Stig Andreassen
CFO

T +47 55 39 46 75
M +47 41 45 19 82
Stig.Andreassen@eurosupply.no

Vegard Ekerhovd
HSE & QA

T +47 55 39 46 79
M +47 92 68 22 25
Vegard.Ekerhovd@eurosupply.no

Kjellaug Kleven
Regnskap

T +47 55 39 46 60

Kjellaug.Kleven@eurosupply.no

Torill Johannessen
Fortolling

T +47 55 39 46 95

torill.johannessen@eurosupply.no

INNKJØP

John Torry Eide
Innkjøpssjef

T +47 55 39 46 73
M +47 40 06 16 74
John.Torry.Eide@eurosupply.no

Kjetil Bøe
Innkjøper

T +47 55 39 46 83
M +47 99 30 91 40
Kjetil.Boe@eurosupply.no

Erlend Kjesaeth
IT og innkjøp

T +47 55 39 46 60
M +47 954 00 005
Erlend.Kjesaeth@eurosupply.no

LOGISTIKK

Alv Norvald Nymark
Logistikksjef

T +47 55 39 46 68
M +47 99 50 63 46
Alv.Nymark@eurosupply.no

Øystein Larsen
Lagersjef

T +47 55 39 46 72
M +47 40 41 63 44
Oystein.Larsen@eurosupply.no

Ove Kleppestø
Transportsjef

T +47 55 39 46 82
M +47 92 02 50 64
Ove.Kleppesto@eurosupply.no

Ysabelo Mejia
Varemottak

T +47 55 39 46 90
M +47 41 81 20 73
varemottak@eurosupply.no

AVDELING HAUGESUND

Tommy Aleksandersen
Avdelingsleder

T +47 52 84 64 85
M +47 91 34 87 17
Tommy.aleksandersen@eurosupply.no#

Ståle Ullensvang
Skipshandler

T +47 52 84 64 85
M
Stale.Ullensvang@eurosupply.no

Øystein Jøsang
Teknisk salg

T +47 52 84 64 85
M +47 94 01 93 32
Oystein.Josang@eurosupply.no

Egil Gaupås
Sakkyndig løft

T +47 52 84 64 85
M +47 47 87 58 78
egil.gaupaas@eurosupply.no

Jorun Saltveit
Skipshandler

T +47 52 84 64 80
M
Jorunn.Saltveit@eurosupply.no#


Bergen

Visiting address: Litleåsvegen 77, N-5132 Nyborg
Mail address: Postbox 74 Nyborg, N-5879 Bergen
T +47 55 39 46 60
post@eurosupply.no

Haugesund

Bøvågen 26, 4262 Avaldsnes
Haugesund
T +47 52 84 64 84
post.haugesund@eurosupply.no

Drop us a line

Navn *
E-post *
Mobil *
Firma
Emne
Forespørsel